EN

Kurumsal

Hakkımızda

 HAKKIMIZDA

Cem Boya Türkiye’de, serigrafi ve textil boyaları üretim faaliyetlerini 1979 yılından bu yana sürdürmektedir. Ülkemizde  Serigrafi basma teknikleri ve faaliyetleri 1989 yılından bu yana ağırlıklı olarak yarı otomatik ve otomatik baskı makinaları ile yapılmaktadır.

Cem Boya Ürünlerinin serigrafi baskısı olarak üzerine uygulandığı başlıca materyaller kağıt, karton, ahşap, tekstil, sert plastikler, PVC, PE, PP, suni deri, pleksiglas, asetat, polistren , metal, emaye, cam, vb. malzemeler sayılabilir.

Satış yaptığı ürünler arasında yardımcı solventler,  ipek, rakle, emülsiyonlar, vb.  kimyasallar ile kalıp kimyasalları bulunmaktar.

Firma Dünyanın sayılı serigrafi  malzemesi (boya, kimyasallar ve makine) üreten firmalarından yaptığı ithalatlar ile müşterilerine daha iyi, kaliteli ve çevreci hizmet vermenin gayreti  içerisindedir.

Otomatik ve yarı otomatik serigrafi  ve tampon baskı makinaları yanında başkaca sattığı makineler de bulunmaktadır.

Firmanın hizmet faaliyetleri arasında rall renk boya imalatı(özel renk imalatı) ve Serigraf Kalıbı hazırlama gibi müşteri odaklı hizmetleri bulunmaktadır.

Firmamımızın web sitesini  www.cemserigrafi.com.tr  ziyaretiniz halinde pek çok konuda sizlere yardımcı olacağını belirtebiliriz. İlave bilgiler için şirketimiz ile iletişime geçmenizi dileriz.

MİSYON

Serigraf Baskı Sektörünün yüzyıllardır var olan ve değişen uygulamaları içinde yer alabilmek ve müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak temel misyonumuzdur.

VİZYON

Firmamızın kurumsallaşmasını teminen saygın iş ortakları ile birlikte çevreci ürünler kullanımı ve üretimi hedeflerine ulaşmak temel vizyonumuzdur.